Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Elektrochirurgia


Elektrochirurgia to metoda polegająca na wykorzystaniu przepływu prądu elektrycznego oraz plazmatycznego do usuwania nadmiernej skóry oraz niszczenia tkanek patologicznie zmienionych np. brodawki, naczyniaki, zmarszczki. Zabieg polega na wykorzystaniu prądów elektrokoagulacji oraz plazmy. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym .
W ramach elektrochirurgii wykonujemy zabiegi zamykania drobnych naczyń krwionośnych, a także usuwania niezłośliwych zmian skórnych.

Elektrochirurgia największe powodzenie ma w zabiegach estetycznych. Już po jednym zabiegu są widoczne efekty które utrzymują się nawet do 3 lat. Jednak trzeba wiedzieć, że po takim zabiegu skóra jest podrażniona do 5 dni i w tym czasie nie wolno stosować żadnych kosmetyków kolorowych, a najlepiej rekonwalescencję przechodzić w domu. Zabieg ma wiele zalet np.
- zmniejszenie zwiotczałej wiszącej skóry,
- pobudzenie nowego- zdrowego kolagenu i elastyny,
- zniszczenie wolnych jonów (wolnych rodników) w skórze, które odpowiedzialne są na starzenie się skóry.
Zabieg jest bezpieczny oraz bardzo skuteczny, ponadto wykonywany jest w krótkim czasie.

Elektrochirurgia lifting twarzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Do wykonania zabiegu elektrochirurgii twarz dzielimy na cztery części; czoło, powieki, owal, policzka.

 


Czoło – 1200zł


Powieki – 1200zł


Owal – 1200zł


Policzka 1200zł


Czoło + powieki – 2000zł


Czoło + powieki+ owal – 3000zł

 

Cała twarz – 4000zł