Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Fotoodmładzanie


Fotoodmładzanie za pomocą "lasera"IPL polega na aplikowaniu impulsów silnego światła, które przenikają w głąb skóry jednak nie uszkadza wierzchniej warstwy naskórka. Impulsy światła powodują uszkodzenia termiczne w skórze właściwej, które prowadzą do kurczenia się tkanki łącznej. Warstwa uszkodzonego kolagenu pod wpływem ciepła wpływa na intensywność odkładania się nowego kolagenu i odbudowy włókien elastyny. Uzyskuje się efekt wypełnienia, dzięki poprawie struktury (wygładzenie i zwiększenie się napięcia skóry). W efekcie końcowym skóra nabiera zdrowszego, młodszego wyglądu, zmarszczki ulegają spłyceniu, a zaburzenia związane z pigmentacją ulegają poprawie.

 

 

 

 

 

Fotoodmładzanie


Zabieg polega na: demakijażu okolicy poddawanej zabiegowi, żel nawilżający z aloesem lub Wit. C, Laserem IPL, maska łagodząca, krem ochronny .

 

Twarz - 129,00 zł


Dekolt -  109,00 zł


Szyja -    99,00 zł


Twarz, szyja i dekolt - 309,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotoodmładzanie


Zabieg głęboko nawilżający i odmładzający.


Zabieg polega na: demakijażu okolicy poddawanej zabiegowi, oczyszczenie za pomocą peelingu kawitacyjnego, odpowiednio dopasowane kwasy, żel nawilżający z (aloesem, Wit. C, kolagenem lub komórkami macierzystymi), Laserem IPL, maska (odpowiednia do problematyki cery), krem ochronny .


Twarz - 309,00 zł


Dekolt - 219,00 zł


Szyja - 209,00 zł


Twarz, szyja i dekolt - 499,00 zł