Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Liposukcja ultradźwiękowa


Liposukcja ultradźwiękowa jest jednym z najpowszechniejszych i szybko rozwijających się zabiegów medycyny estetycznej. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które borykają się z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej oraz cellulitu najczęściej w takich okolicach ciała jak brzuch, uda czy pośladki.

                  

 

 

Liposukcja ultradźwiękowa na wybraną partię ciała

 Liposukcja brzucha jeden zabieg    200zł
opis zabiegu( kwas askorbinowy, maska antycellulitowa, głowica I na podczerwień IR –(15min.)  ogrzanie partii przed jej nadźwiękowieniem, sprzyja „upłynnieniu tkanki tłuszczowej”, głowica II  fali ultradźwiękowe -(15min.), serum ujędrniający, elektrosymulacja - (15min.). czas trwania zabiegu - 45min.

 

Karnet srebny 5zabiegów      750zł

Karnet złoty 10 zabiegów       1400zł

 

Liposukcja pośladków jeden zabieg   300zł

opis zabiegu( kwas askorbinowy, maska antycellulitowa mrożąca, głowica I na podczerwień IR –(20min.) ogrzanie partii przed jej nadźwiękowieniem, sprzyja „upłynnieniu tkanki tłuszczowej”, głowica II fali ultradźwiękowe -(20min.), serum ujędrniający, elektrosymulacja - (20min.). czas trwania zabiegu - 60min.

 

Karnet srebny 5zabiegów   900zł

Karnet złoty 10 zabiegów   1650zł