Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Nici PDO oraz COG


przed zabiegiem, w trakcie i po zabiegu

 

 NICI COG                                                                                                             400zł za 1 nić

 

 

Nici COG - są zaopatrzone w mikroskopijne haczyki, które unoszą skórę mechanicznie. Rezultaty są bliższe efektom uzyskanym dzięki liftingowi chirurgicznemu. Zabieg implantacji nici nie pozostawia blizn. Podczas zabiegu nie odczuwa się bólu, a okres rekonwalescencji jest znacznie krótszy niż podczas liftingu chirurgicznego. Nici COG pełnią rolę rusztowania dla zwiotczałej skóry. Zaletą tych nici jest całkowita rozpuszczalność po 60 dniach. Nowe włókna kolagenowe tworzą się już około 14 dni po zabiegu implantacji nici. Po miesiącu dostrzega się widoczną poprawę pierwotnego efektu estetycznego wynikającego z syntezy włókien kolagenowych. Co za tym idzie otrzymuje sie efekt wygładzenia zmarszczek.

Efekty widoczne są od razu po zabiegu i utrzymują się nawet do 2 lat. Przy uzupełnieniach efekty utrzymują się nawet do 4 lat.

 

 

Nici PDO     cena jest zależna od dłódości nici od 40zł do 180zł

 

Nici PDO - to ostatni krzyk mody w świecie zabiegów liftingujących i korygujących zmarszczki. Nici zbudowane są z włókien polidioksanonu i stanowią umiarkowanie inwazyjną metodą, która pozwala na naciągnięcie skóry i wypłycenie widocznych zmarszczek i fałd.