Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Pielęgnacja twarzy


Peeling kawitacyjny 90 zł

 

 

 DELIKATNE ZŁUSZCZANIE - (peeling kawitacyjny, sonoforeza z serum, maseczka łagodząca, krem), efekty: regeneruje i nawilża cerę.  

                                                                                                          

Na twarz 90zł.                                                                                

Na twarz, szyje, dekolt 110zł

Mikrodermabrazja diamentowa 150zł./220zł.

 

OCZYSZCZANIE GŁĘBOKIE - (mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, sonoforeza z serum, masaż, maska z alg, ozonoterapia, krem wzmacniający), efekty: głęboko oczyszcza, nawilża, regeneruje naskórek, odżywia i uelastycznia cerę.                 

 

Na twarz145zł.                   

Na twarz, szyje, dekolt 175zł 

 

OCZYSZCZANIE CERY NACZYNKOWEJ - (delikatna mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, mezoterapia bezigłowa z serum łagodzące, maseczka wzmacniająca, krioterapia, krem wzmacniający), efekty: regeneruje i wzmacnia naczynka, poprawia krążenie limfy, uelastycznia cerę.                         

 

Na twarz 165zł.

Na twarz, szyje, dekolt 195zł

Ozonoterapia 230zł./260zł.

Zabieg Odmładzający Ozonoterapii z Koktajlem witaminowym

 

Efekty: oczyszcza i regeneruje cerę, dotlenianie komórek oraz odnowa włókien kolagenowych, udrażnia limfę, głęboko nawilża i zabezpiecza naskórek: czas trwania ok.1,5h

(kwas askorbinowy + neutralizator + darsonwal + koktajl witaminowy w ampułce i wszystko wprowadzane ozonoterapią + jonoforeza z serum + drenaż limfatyczny na kremie do masażu + maseczka kolagenowa + krem wzmacniający).

Zabieg jest bardzo głęboki i w związku z tym trwały, widoczne efekty utrzymują się przez 3-4 tygodnie. Cera po zabiegu jest bardziej jędrna, wygładzona i delikatna w dotyku.

Już kilkukrotne powtórzenie zabiegu likwiduje przebarwienia na czas nawet 1 roku, a dodatkowo wzmacnia naczynka krwionośne i uszczelni je.

Na twarz - 230zł

Na twarz, szyje, dekolt -260zł