Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Zabiegi dla mężczyzn


Mikrodermabrazja 140 zł

 

OCZYSZCZANIE BEZBOLESNE - (mikrodermabrazja, kwas AHA 25%, peeling kawitacyjny, mezoterapia bezigłowa, maska uspokajająca, krem wzmacniający), efekty: głęboko oczyszcza i regeneruje naskórek, usuwa zanieczyszczenia, wzmacnia i uelastycznia.

Kriozabieg 155 zł

 

KRIOODNOWA NA TWARZ - (peeling kawitacyjny, maseczka orzeźwiająca, krioterapia, masaż drenażu limfatycznego, wyciąg z mięty, maseczka uspokajająca), efekty: łagodzi podrażnienia po goleniu, zaczerwienienia oraz likwiduje sińce pod oczyma.

Manicure 55zł/75zł.

 

PILĘGNACJA DŁONI DLA MĘŻCZYZN - polega na rozmoczeniu i usunięciu narośniętych skórek, wymodelowaniu płytki paznokciowej, usunięciu zrogowaciałego naskórka i nawilżeniu dłoni - 

55zł.

 

USUWANIE ODCISKÓW NA DŁONIACH - polega na rozmoczeniu i usunięciu odcisków frezarką oraz kompleksową pielęgnacją dłoni - 75zł.

Pedicure 130 zł

 

 

PIELĘGNACJA STÓP DLA MĘŻCZYZN - polega na namoczeniu i usunięciu zrogowaciałego naskórka (nagniotków, odcisków, modzeli), wycięcie skórek z płytki paznokciowej, obcięcie i wymodelowanie paznokci, zabieg kończy się masażem i nawilżeniem stóp od 130 zł do 170 zł