Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Zabiegi głęboko odmładzające z RF Radio frekwencja + laser Biostymulujący


Fale Radiowe emitują falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, działa w obrębie skóry właściwej, pobudzając komórki skóry do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Działanie biostymulacyjne nisko energetycznego promieniowania laserowego powoduje poprawę ukrwienia i odżywienia tkanek, pobudzenie do regeneracji komórek i naczyń krwionośnych

RF z laserem biostymulacyjnym+ maska z multiwitaminą - (żel normalizująco – oczyszczający, peeling enzymatyczny, żel maska z multiwitaminami, serum regenerujący, głowica RF + laser (duża 5min i mała 5min), maska nawilżająca), efekty: bardzo mocno nawilża cerę, wygładza zmarszczki mimiczne, napina i poprawia owal twarzy. Polecam przed wyjściem na ważne spotkanie. Jeszcze lepsze efekty są po około 3-4tygodniach. Najlepsze rezultaty występują u osób w wieku 25-35lat.     

                                                                                                                                         

   Na twarz - 190zł.             

  Na twarz, szyje, dekolt - 225zł.  

RF z laserem biostymulacyjnym+ kwas askorbinowy –( żel oczyszczający, kwas askorbinowy 5%, ampułka z kolagenem, spirulina przeciwzmarszczkowa, maska żelowa z witaminami, głowica RF + laser (duża 5min i mała 10min), maska regeneracyjna), efekty: bardzo głębokie oczyszczanie oraz mocne wygładzenie zmarszczek. Jeszcze lepsze efekty są po około 3-4tygodniach. Najlepsze rezultaty występują u osób w wieku 30-50lat.                                                                                                                                                                                       

 

Na twarz - 200zł.   

Na twarz, szyje, dekolt -250zł.

 

 

RF z laserem biostymulacyjnym+ peeling kawitacyjny z światłoterapią LED – (żel normalizująco – oczyszczający, ampułka z witaminą C, peeling kawitacyjny z światłoterapią LED, ampułka multiwitamina z kwasem hialuronowym, spirulina, żel maska dotleniająco – rozjaśniająca, głowica RF + laser (duża 10min i mała 5min), maska rewitalizująca, serum regenerujący), efekt: idealny zabieg na przebarwienia, bardzo mocno regeneruje odżywia skórę, dodatkowo modeluje i niweluje zmarszczki. Polecam przed wyjściem na ważne spotkanie. Jeszcze lepsze efekty są po około 3-4tygodniach. Najlepsze rezultaty występują u osób w wieku 40-70lat.                                                        

Na twarz - 205zł.   

Na twarz, szyje, dekolt - 275zł.